Lampka Led

Jaki prezent wybrać dla miłośników muzyki? Podpowiadamy!

27-07-23 | Autor @Admin

Poszukując prezentu dla miłośnika muzyki mamy ogromne pole manewru – producenci nie zawodzą i wręcz prześcigają się w coraz to nowych propozycjach. Na naszej liście znajdziesz kilka ciekawych podpowiedzi zarówno dla osób, które są melomanami, jak i tych, którzy zajmują graniem na instrumentach lub tworzeniem własnej muzyki.

Czym się kierować szukając tego typu prezentu?

Podarunek dla melomana może mieć różne formy, w zależności od tego, jaki mamy budżet oraz do kogo kierujemy taki prezent. Najważniejsze, aby przed dokonaniem wyboru zastanowić się, co może przypaść do gustu konkretnej osobie – spodobają jej się ładne gadżety, czy raczej przedmioty mające praktyczne zastosowania? Poznaj nasze pomysły!

Prezenty dla miłośników pięknych brzmień

Centralne miejsce w domu naszego przyjaciela lub krewnego zajmuje sprzęt grający, który jest traktowany jak najcenniejszy skarb? A może szukamy upominku dla muzyka, który stale inwestuje w ukochaną gitarę lub perkusję? Jeśli tak, to poniższe propozycje powinny być strzałem w dziesiątkę.

  • Słuchawki

Każdy miłośnik muzyki ceni sobie wysoką jakość dźwięku, która pozwoli mu się do woli delektować każdym detalem słuchanego utworu. Aby mu to umożliwić, warto go wyposażyć w dobre słuchawki. Możemy zdecydować się na mniejszy model douszny, który świetnie sprawdzi się u osób aktywnych, np. sportowców albo słuchawki nauszne. Takie modele są wprawdzie większe, ale zazwyczaj pozwalają na lepsze wygłuszenie, co pozwala na skuteczniejsze odcięcie się od dźwięków z zewnątrz.

Słuchawki mają też inną zaletę – pozwalają na słuchanie muzyki nawet w godzinach nocnych. Docenią je więc w szczególności mieszkańcy bloków, pracujący w open space’ach lub w trybie home office oraz ci, którzy uważają, że muzyki należy słuchać tylko głośno. A najlepiej bardzo, bardzo głośno.

  • Lampka LED 3D

Jeśli wiemy, że osoba, dla której poszukujemy prezentu jest wielkim fanem lub fanką konkretnego zespołu, możemy poszukać gadżetów związanych właśnie z nim. Mogą to być plakaty, kubki czy płyty w wydaniu kolekcjonerskim, ale jeśli chcemy ją czymś naprawdę zaskoczyć, to postawmy na coś innego. Takie lapki LED 3D kupisz w Plexido.

Wśród wielu motywów nich znajdziemy lampki nawiązujące do takich sław jak Freddie Mercury, Jacques Brel, David Bowie, Led Zeppelin czy Beyonce, Tupac Shakur i Ariana Grande.

Lampka Led

Lampka LED 3D ze słynnym logo zespołu The Rolling Stones

Lampka LED 3D to gratka dla fanów – podobizna idola lub nazwa zespołu zostaje nadrukowana na szklanej płytce umieszczonej w podstawce wyposażonej w oświetlenie LED. Tak stworzona lampka po włączeniu wygląda jak przestrzenny hologram, który może świecić na jeden z szesnastu kolorów. Zyskujemy nie tylko fanowski gadżet, ale i wyjątkową dekorację do domu.

Prezent dla muzyka

AC/DC – jedna z najbardziej znanych kapeli na świecie

  • Niezbędnik muzyka

Dla osoby, która często gra na instrumentach w wolnym czasie lub dużo podróżuje dając koncerty ze swoją kapelą idealny rozwiązaniem będą funkcjonalne gadżety, które będzie mogła wykorzystać zarówno podczas prób, jak i na trasie. Oto kilka propozycji:

  • Metronom wibracyjny w formie opaski na rękę, który pozwoli na idealne utrzymywanie tempa podczas gry (działa poprzez bezpośredni kontakt metronomu z ciałem, posiada dedykowaną aplikację).
  • Torba na pulpit oraz nuty – praktyczna torba z uchwytem pozwala wygodnie i bezpiecznie transportować zestaw nut i potrzebny do nich pulpit. Funkcjonalny podarunek dla studenta Akademii Muzycznej, nauczyciela czy muzyka ulicznego.
  • Komplet taśm naprawczych Graffer – poza trytytkami, najbardziej niezbędny artykuł na trasie (jeśli nie liczyć samych instrumentów). Połączy, naprawi, zabezpieczy, oznaczy. Każdy muzyk doceni taki podarunek, bo taśm nigdy za wiele!
  • Portfel na kostki do gry na gitarze – koniec z gubieniem ulubionych kości, dzięki poręcznemu etui z praktycznymi przegródkami

Znalezienie prezentu dla miłośnika muzyki nie będzie problemem, jeśli poznamy potrzeby oraz preferencje obdarowywanej osoby. Naszą listę propozycji można potraktować jako podpowiedź i wskazówki, mogące pomóc w podjęciu decyzji.